dd1

Za stówę, za trzy - styczeń 2017 ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

:: Sprawdź komentowany artykuł. ---- :: Sprawdź komentowany artykuł.

dd

Tutaj możesz komentować wszystkie wiadomości pojawiające się w naszym serwisie komiksowym.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Za stówę, za trzy - styczeń 2017

Postautor: soplic » śr 11.01.2017 9:35

„Totalnie nie nostalgia. Memuar” o dziewczynce z PRL-u, która swoją przeszłość wspomina źle na każdej płaszczyźnie, jest pozycją "obowiązkową. "

A dla mnie wprost przeciwnie: wynurzenia feministki genderystki są gówno warte. Szczerze? To sądzę że to środowisko jest gotowe do najobrzydliwszych kłamstw w imię ideologii a ja nie czytam propagandowych pierduł.
soplic
Wojownik
Wojownik

Postautor: horror » śr 11.01.2017 20:24

@soplic uważam, że twój komentarz jest gówno warty:) pozdrawiam
horror
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: soplic » śr 11.01.2017 21:15

@horror Skoro mój jest gówno wart to jak ocenić Twój, wart merytorycznie jeszcze mniej:)

Ja po prostu nie wierzę feministkom, cóż na to poradzę skąd mam wiedzieć czy to wspomnienia czy konfabulacje?
Pani autorka propaguje debilną i szkodliwą ideologię gender, to coś gorszego niż gówno, uważam że (wraz z całą ferajną szkodliwych oszołomek) nie tylko nie ma racji, ale podkopuje fundamenty naszej cywilizacji a tu już nie jest powód tylko do śmiechu. To trzeba zwalczać. Żeby traktować całe ten zafajdane "gender studies" na poważnie trzeba być albo idiotką albo szkodnikiem, tak czy siak ktoś taki jest dla mnie niewiarygodny.
soplic
Wojownik
Wojownik

Postautor: nrt » śr 11.01.2017 22:18

@solic Dzięki za ostrzeżenie przed tym "dziełem" ;) Kaska przyoszczędzona
nrt
Wojownik
Wojownik

Re: Za stówę, za trzy - styczeń 2017

Postautor: Ystad » pt 13.01.2017 0:10

nrt pisze:@solic Dzięki za ostrzeżenie przed tym "dziełem" ;) Kaska przyoszczędzona

człowiek, który nie czytał komiksu pisze, że komiks nie jest wart kupienia, a Ty przyjmujesz te argumenty?

Kurde. Czytam komiksy już ponad trzy dekady. Ale nigdy mi się nie zdarzyło, żebym ocenił komiks zanim go przeczytam (ewentualnie, żebym zasugerował się oceną kogoś kto konkretnego komiks - na temat którego się wypowiada - nie przeczytał).
Nazywam się Jacek Jastrzębski. Jeżeli chcesz prowadzić ze mną dyskusję na forum, proszę również się przedstaw, żebym nie czuł się jakbym gadał z anonimowym trollem.

världen, du kan kyssa mitt arsle
Ystad
Lord
Lord

Postautor: gosiao » ndz 15.01.2017 22:56

@soplic
Twój język ("najobrzydliwsze kłamstwa, "szkodliwa ideologia", "szkodnik", "zwalczanie" itede) to żywcem przejęty bełkot komunistycznych gadzinówek. Najsmutniejsze jest to, że nie masz pojęcia, jak bardzo wyłazi z ciebie ignorancja i nieoczytanie. Kompromitujesz się. Wracaj do szkoły i zostaw komiks dorosłym. Co do artykułu - przydatny przegląd.
gosiao
Pustelnik
Pustelnik

Wróć do Komentarze i opinie