dd1

Egmont - pytania do wydawnictwa ----

----

dd

Wydawnictwo Egmont odpowiada na zadane przez forumowiczów pytania

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Re: Egmont - pytania do wydawnictwa

Postautor: amsterdream » czw 19.02.2015 23:40

Chciałbym na wstępie podziękować za przedstawienie tak bogatej oferty komiksów DC Comics na ten rok. Jeszcze bardziej cieszy, że oprócz serii mocno związanych z Batmanem znajdujecie sporo miejsca na Justice League jak i solowe przygody bohaterów, a zwłaszcza Supermana i Wonder Woman. "Wielkie wydarzenie komiksowe 2015" jak opisujecie wydanie tytułów związanych z Justice League jest dla mnie osobiście największą pozytywną niespodzianką tego roku. Przez lata brakowało przygód drużyn postaci z DC i w pełni czuję się obecnie zaspokojony. W związku z tym nasuwa mi się parę pytań:

1. Czy planujecie wydać czwarty (Grid - zawiera dwa zeszyty z wydawanej przez Was Trinity War) i piąty tom (Forever Heroes - wydarzenia równoległe do Forever Evil - tak przypuszczam) Justice League:
- http://www.dccomics.com/graphic-novels/ ... the-grid-0
- http://www.dccomics.com/graphic-novels/ ... ver-heroes
2. Czy jeśli nie planujecie wydać tych dwóch tomów to mimo wszystko rozważacie dalsze wydawanie Justice League po wydarzeniach z Forever Evil? Skład grupy zmienia się na co najmniej interesujący, a rysownikiem zostaje Jason Fabok znany z wydawanego przez Was Detective Comics którego bardzo sobie cenię.
3. Teraz pytanko odnośnie DC Deluxe. Czy w ramach tej linii zamysłem jest wydawanie komiksów w których historia zamyka się w jednym tomie czy rozważane są również serie?

PS. Z góry dziękuje za odpowiedzi chociaż zdaje sobie sprawę, że przez rok może wiele się wydarzyć i wiele czynników może mieć wpływ na takie decyzje, chociażby sprzedaż. Tej życzę co najmniej zadowalającej!

pozdrawiam!

FloreK9
amsterdream
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: celtic » ndz 22.02.2015 18:44

Rozumiem że kolekcja "Kanon Komiksu" jest skierowana do nowych odbiorcy aby zachęcić do zapoznania go z tym rodzajem sztuki. Mam wiec pytania odnośnie tej kolekcji.
1. Czy albumy wchodzące w skład tej kolekcji będą w ciągłej sprzedaży? tzn, czy w razie wyczerpania się nakładu danego tytułu, po czasie nastąpi jego dodruk?
2. Jeśli tak, to czy album z tej kolekcji który wchodzi w skład jakiejś dłuższej serii spowoduje że dalsze części także będą dostępne w ciągłej sprzedaży?
3. Czy zostanie wydana druga kolekcja "Kanonu Komiksu"?
4. Jeśli tak, to czy oprócz 300 Millera, będzie mógł w niej znaleźć się SAMBRE, lub Towarzysze zmierzchu? :)
Ostatnio zmieniony pn 23.02.2015 7:00 przez celtic, łącznie zmieniany 1 raz
celtic
Wojownik
Wojownik

Postautor: Iron » pn 23.02.2015 6:38

Czy jest szansa na dodruki brakujących tomów Armady?
Iron
Wojownik
Wojownik

Postautor: mkolek81 » pn 23.02.2015 10:50

Powiem tak plan wydawniczy na 2015 przedstawia wyśmienicie ma jednak kilka pytań:
1) To pytanie zadawałem już wcześniej ale chyba nie zostało wysłane zatem: Egmont wydaje obecnie serie "Wiedźmin" z wydawnictwa Dark Horse. Mam pytanie czy jest szansa na wznowienie/wydanie w podobnej formie co wymieniona seria, wydania zbiorczego komiksu "Wiedźmin: Racja stanu", który ukazał z premierą gry komputerowej Wiedźmin 2 oraz czy Egmont z okazji zbliżającej się 3 części gry planuje także podobną inicjatywę wydania kolejnego polskiego komiksu z wiedźminem, ewentualnie wydanie zbiorcze wspomnianego komiksu (myślę że byłby to dobry moment).
2) Ostatnio zostało wznowione w postaci regularnej serii lub wydania zbiorczego kilka starszych serii komiksowych. Czy są plany na podobną inicjatywę w stosunku do następujących serii "Książę nocy", "Drapieżcy", "Cygan", "Slaine" oraz czy są dalsze plany na wznowienie brakujących tomów z serii Armada.
3) Czy jest szansa na chociaż jeden tom rocznie wznowień serii Hellboy (czyli tomy 3-8)??
4) Bardzo mnie cieszy plan wydawniczy z Nowego DC na 2015, mam zatem pytanie, może jeszcze za wcześnie, ale czy w planach na rok 2016 w Nowym DC bierzecie pod uwagę wydanie takich serii jak Batman i Robin (jedyna seria z Batmanem z New52, która jeszcze nie miała u nas premiery), Batgirl, Batwoman, Nightwing, Flash, Green Arrow, Swamp Thing oraz Animal man?
5) Czy jest planowany 4 tom Ligi Sprawiedliwości gdzie zawarta była historia "The Grid" nr #18-20 ewentualnie czy zostaną one dodane do innego komiksu lub oryginalnego tomu 5 którego akcja toczy się podczas wydarzeń Wieczne zło oraz czy w planach jest drugi tom Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości związany także z historią Wieczne zło?
6) Teraz kiedy macie podpisane umowy z DC, czy jest szansa na kontynuacje/wznowienie serii Y: Ostatni z mężczyzn w takiej samej formie jak robiło to wydawnictwo Manzoku? Wielu fanów czeka na dokończenie tej serii.
mkolek81
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: mkolek81 » pn 23.02.2015 11:27

[quote="mkolek81"]Powiem tak plan wydawniczy na 2015 przedstawia wyśmienicie ma jednak kilka pytań:
1) To pytanie zadawałem już wcześniej ale chyba nie zostało wysłane zatem: Egmont wydaje obecnie serie "Wiedźmin" z wydawnictwa Dark Horse. Mam pytanie czy jest szansa na wznowienie/wydanie w podobnej formie co wymieniona seria, wydania zbiorczego komiksu "Wiedźmin: Racja stanu", który ukazał z premierą gry komputerowej Wiedźmin 2 oraz czy Egmont z okazji zbliżającej się 3 części gry planuje także podobną inicjatywę wydania kolejnego polskiego komiksu z wiedźminem, ewentualnie wydanie zbiorcze wspomnianego komiksu (myślę że byłby to dobry moment).
2) Ostatnio zostało wznowione w postaci regularnej serii lub wydania zbiorczego kilka starszych serii komiksowych. Czy są plany na podobną inicjatywę w stosunku do następujących serii "Książę nocy", "Drapieżcy", "Cygan", "Slaine" oraz czy są dalsze plany na wznowienie brakujących tomów z serii Armada.
3) Czy jest szansa na chociaż jeden tom rocznie wznowień serii Hellboy (czyli tomy 3-8)??
4) Bardzo mnie cieszy plan wydawniczy z Nowego DC na 2015, mam zatem pytanie, może jeszcze za wcześnie, ale czy w planach na rok 2016 w Nowym DC bierzecie pod uwagę wydanie takich serii jak Batman i Robin (jedyna seria z Batmanem z New52, która jeszcze nie miała u nas premiery), Batgirl, Batwoman, Nightwing, Flash, Green Arrow, Swamp Thing oraz Animal man?
5) Czy jest planowany 4 tom Ligi Sprawiedliwości gdzie zawarta była historia "The Grid" nr #18-20 (oraz zapowiedziana przez was historia zawarta w Liga Sprawiedliwości: Trójka nr #22-23), ewentualnie czy zostaną one dodane do innego komiksu np. oryginalnego tomu 5 którego akcja toczy się podczas wydarzeń Wieczne zło i czy ten tom (nr 5) jest także w dalszych planach wydawniczych oraz drugi tom Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości związany także z historią Wieczne zło?
6) Teraz kiedy macie podpisane umowy z DC, czy jest szansa na kontynuacje/wznowienie serii Y: Ostatni z mężczyzn w takiej samej formie jak robiło to wydawnictwo Manzoku? Wielu fanów czeka na dokończenie tej serii.[/quote]

prośba do administratora o usunięcie tego zdublowanego przez przypadek posta
Ostatnio zmieniony pn 02.03.2015 12:59 przez mkolek81, łącznie zmieniany 1 raz
mkolek81
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: ljc » pn 23.02.2015 14:56

pytania zostały wysłane

mam nadzieję, że czytaliście zapowiedzi trykociarko-frankofońskie :)
zagubiona aleja
ljc
Wielki Książę
Wielki Książę

Postautor: roach_rch » ndz 01.03.2015 20:36

Czy jest szansa na twardookładkowe edycje serii:
- Lucyfer
- Baśnie
- Kaznodzieja
- Hellblazer
- Hellboy
tak jak miało to miejsce w przypadku Sin City i Sandmana?
roach_rch
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: mkolek81 » pn 02.03.2015 12:43

roach_rch powiem ci tak:

- Lucyfer - raczej nie prędko, skończyli dopiero wydawać serię w SC, sam Sandman musiał poczekać kilka lat na wznowienie w HC
- Baśnie - nie skończyli głównej serii wiec odpada na starcie, ewentualnie serie poboczne / nr specjalne jak to zrobili ze Śnieżką
- Hellboy - nie skończyli wznowień drugiego wydania, które się chyba się nie sprzedaje bo brak wznowień kolejnych tomów, można zapomnieć

- Kaznodzieja - tu jest szansa, nie było wznowień serii w SC, wiele osób chce, ale wydawnictwo się ociąga się i na 100% nie będzie go na 2015 co zostało potwierdzone, ale kończą w tym roku Sandmana w HC, więc może jest szansa w 2016

- Hellblazer - tutaj to jedna wielka niewiadoma, gdyż seria została w USA zakończona i obecnie wydawane są kompletne zbiorcze wydania od samego początku, jeśli komiks ten miałby zostać wznowiony to najlepiej w tej formie, a nie sam run Gartha Ennisa, jak to zrobiono u nas
mkolek81
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: mkolek81 » wt 03.03.2015 9:42

Skoro Egmont odpowiedział na pytania to można już chyba rozpocząć nowe serię pytań:
1) Czy jest brana pod uwagę w planach wydawniczych na 2016 (teraz kiedy są podpisane umowy z DC) jakaś seria z imprintu Wildstorm, a konkretniej Planetary (przydałoby się dokończyć/wznowić to serię), Authority (może by tak kontynuacja) lub Stormwatch (sprzed Nowego DC).
2) Czy jest szansa na komiksy z Sędzią Dreddem
3) Czy jest szansa na wydanie zbiorcze, ewentualnie serię Batman/Sędzia Dredd zawierającą komplet albumów: BATMAN/JUDGE DREDD: JUDGMENT ON GOTHAM, BATMAN/JUDGE DREDD: VENDETTA IN GOTHAM, BATMAN/JUDGE DREDD: THE ULTIMATE RIDDLE, BATMAN/JUDGE DREDD: DIE LAUGHING #1-2.
Ostatnio zmieniony śr 25.03.2015 13:55 przez mkolek81, łącznie zmieniany 1 raz
mkolek81
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: JanMarian » śr 11.03.2015 9:23

Szybkie pytanie - czy będą dodruki brakujących tomów Sandmana? Na tę chwilę tom 7 jest już niedostępny (włącznie ze sklepem Egmontu i Gildii) - pojawił się na kilka dni/tygodni i znikł zanim zdążyłem go kupić. Podziękowania za odpowiedź.
JanMarian
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: mgnesium » śr 11.03.2015 11:35

@JanMarian:

empik.com --> szukaj: sandman ulotne życia --->klik---->"sprawdź dostępność w salonie empik"----> kod pocztowy 41-200-----> zamów transport do najbliższego dla Ciebie salonu.

poniżej okładkowej już w żadnym miejscu nie kupisz.
mgnesium
Wojownik
Wojownik

Postautor: ramirez82 » sob 14.03.2015 23:25

1. DC w edycji Deluxe wydało komiksy takie jak "Marshal Law", "Camelot 3000", "Legion of Super-Heroes: The Great Darkness Saga", czy zbiór krótszych komiksów różnych autorów "Solo" - jest szansa na wydanie któregoś z tych komiksów w przyszłości?

2. Czy nowa/nowe serie z Vertigo, które wprowadzicie w 2016 roku, będą wydawane w standardzie "Baśni" i "Lucyfera" (pojedyncze tomy w miękkiej oprawie), czy może też coś w stylu oryginalnych wydań Deluxe?

3. Czy po "Pasażerach Wiatru" przyjdzie kolej na "Le cycle de Cyann"?

4. Czy z komiksów Eisnera zostało Wam jeszcze coś do wydania?
ramirez82
Rycerz
Rycerz

Postautor: pokia » pt 20.03.2015 17:41

Panie Tomaszu, jest duże prawdopodobieństwo, że w życie wejdzie ustawa zakazująca sprzedaży nowych książek z ceną niższą niż cena okładkowa. Rzekomo ma to obniżyć ceny oraz spowodować wzrost czytelnictwa. Wiadomo, że obecnie realna cena rynkowa nowych wydawnictw to ok. 70% ceny okładkowej. Proszę o informację czy po wejściu takiej ustawy w życie Egmont obniży ceny, jeśli obniży, to o ile.
pokia
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: bosssu » sob 21.03.2015 22:32

The Collector- Sergio Toppi???
bosssu
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: arczi_ancymon » ndz 22.03.2015 0:16

Pan Kołodziejczak mówił kiedyś, że Toppi, którego wcześniej wydali sprzedał się na tyle fatalnie, że nie będą już niczego więcej wydawać.

Pytania ode mnie:
- Co ze wznowieniem The Dark Knight Strikes Again? Wiem, mówił pan kiedyś, że to słaby komiks, ale wydajecie wiele gorszych, a to w końcu Miller.
- Czy w ramach masowego wydawania New52 i zacieśnionej współpracy z DC zamierzacie sięgnąć po takie tytuły jak Animal Man, Swamp Thing i Constantine? Szczególnie ten pierwszy wydaje się być wart uwagi.
- Czy wiadomo coś nowego na temat wznowienia Cromwella Stone'a? Jest szansa na jego wydanie w 2016?
- Ostatnio wydajecie/wznawiacie państwo całkiem sporo Bilala, jest zatem szansa na Tetralogię Potwora? Na chwilę obecną praktycznie nie da się jej zdobyć nawet na rynku wtórnym.
- Jest jakaś szansa na wznowienie mangi Eden?
- Czy można wiedzieć nad jakimi tytułami Vertigo myślicie państwo w perspektywie przyszłego roku? Będą to nowości, klasyczne tytuły czy może wznowienia serii wcześniej u nas wydawanych? Czy jest wśród nich Unwritten Mike'a Careya albo tytuły powiązane z główną serią Sandmana (Noce nieskończone, Śmierć)?
- Czy macie państwo w planach wydawanie Batmana Granta Morrisona?
- Czy macie państwo na oku serię Promethea Alana Moore'a albo Miraclemana tego samego autora? W przypadku tego drugiego tytułu byłby to dobry moment, bo właśnie Marvel wydaje odnowioną wersję.
- Wiele osób czeka na wznowienie trylogii Incal z pierwotnymi kolorami. Czy doczekamy się go w 2016 roku?
- Co z Blacksadem? Będą wznowienia czy jednak z nich zrezygnowaliście?
arczi_ancymon
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Sandman28 » ndz 22.03.2015 23:32

[quote="arczi_ancymon"]Pan Kołodziejczak mówił kiedyś, że Toppi, którego wcześniej wydali sprzedał się na tyle fatalnie, że nie będą już niczego więcej wydawać.

Pytania ode mnie:
- Co ze wznowieniem The Dark Knight Strikes Again? Wiem, mówił pan kiedyś, że to słaby komiks, ale wydajecie wiele gorszych, a to w końcu Miller.
- Czy w ramach masowego wydawania New52 i zacieśnionej współpracy z DC zamierzacie sięgnąć po takie tytuły jak Animal Man, Swamp Thing i Constantine? Szczególnie ten pierwszy wydaje się być wart uwagi.
- Czy wiadomo coś nowego na temat wznowienia Cromwella Stone'a? Jest szansa na jego wydanie w 2016?
- Ostatnio wydajecie/wznawiacie państwo całkiem sporo Bilala, jest zatem szansa na Tetralogię Potwora? Na chwilę obecną praktycznie nie da się jej zdobyć nawet na rynku wtórnym.
- Jest jakaś szansa na wznowienie mangi Eden?
- Czy można wiedzieć nad jakimi tytułami Vertigo myślicie państwo w perspektywie przyszłego roku? Będą to nowości, klasyczne tytuły czy może wznowienia serii wcześniej u nas wydawanych? Czy jest wśród nich Unwritten Mike'a Careya albo tytuły powiązane z główną serią Sandmana (Noce nieskończone, Śmierć)?
- Czy macie państwo w planach wydawanie Batmana Granta Morrisona?
- Czy macie państwo na oku serię Promethea Alana Moore'a albo Miraclemana tego samego autora? W przypadku tego drugiego tytułu byłby to dobry moment, bo właśnie Marvel wydaje odnowioną wersję.
- Wiele osób czeka na wznowienie trylogii Incal z pierwotnymi kolorami. Czy doczekamy się go w 2016 roku?
- Co z Blacksadem? Będą wznowienia czy jednak z nich zrezygnowaliście?[/quote]

Znowu będzie, że się czepiam... ale naprawdę na większość tych pytań pan Kołodziejczak odpowiadał w poprzedniej rundzie pytań, zaledwie jakieś 3 tygodnie temu.
Pytania co najmniej 2, 3, 6 i 9 - były odpowiedziane bezpośrednio (zazwyczaj w taki sposób, że na ten rok komiksy z pytań nie są planowane, a jeśli chodzi o rok przyszły to plany bedą znane na jesieni), a 4 i 7 - pośrednio (w zasadzie pytania 1 i 8 też, ale powiedzmy, że tu ew. mogę znaleźć jeszcze jakieś uzasadnienie dla ich zadania). Mogę zrozumieć, jeśli te pytania się pojawią w lipcu czy sierpniu, ale zadawanie ich po raz kolejny po 3 tygodniach to - moim zdaniem przynajmniej - trochę brak szacunku dla czasu p. Kołodziejczaka - naprawdę, wystarczy pośwęcić trochę swojego i zerknąć do poprzednich odpowiedzi (bo już nie śmiem sugerować, żeby sprawdzać starsze odpowedzi).
Rozumiem też, że czasami chce się zasugerować wydanie jakiegoś komiksu czy serii, ale wydaje mi się, że jeśli taki cel przyświeca forumowiczowi to lepiej zrobić to w formie... po prostu sugestii, a nie pytań.
Sandman28
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: radef1 » sob 28.03.2015 11:09

Kiedy można liczyć na 2. wydanie zbiorcze "Anteres"? Bo z tego co na tą chwilę wiem, to że premiera 6. tomu jest zaplanowana w Francji na 28 sierpnia.
radef1
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: arczi_ancymon » sob 28.03.2015 19:27

Jeszcze jedno pytanie ode mnie:
- Czy jest szansa na wydanie przepięknie ilustrowanego komiksu "Wika" Daya i Ledroita?
arczi_ancymon
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: bosssu » czw 09.04.2015 12:32

Ledroita nikt nie jest na razie zainteresowany ściągnąć do Polski- pytałem wielokrotnie.
Wyczerpał sie nakład Thorgala -Tarcza Thora- czy będzie dodruk (czy planujecie dodruk wcześniejszych tomów w miękkiej okładce czy tylko są dodruki w twardych)
bosssu
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: vesol » ndz 12.04.2015 10:21

Czy jest szansa na wydanie serii "Gotham Central " ? Seria zakończona, zbierająca bardzo dobre recenzje.
Czy rozważacie Państwo wydanie jakiegokolwiek komiksu Jose Ortiza ( np. Hombre ) ?
vesol
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: mkolek81 » pn 27.04.2015 11:42

Teraz kiedy DC oficjalnie zapowiedziało 3 cześć "Powrotu Mrocznego Rycerza" F. Millera, czy jest szansa na wznowienie komiksu "Mroczny Rycerz Kontratakuje" w podobnej formie jak to został wydany Powrót? I czy można na przyszły rok spodziewać się w przypadku pojawienia się wydania zbiorczego 3 tomu na rynku amerykańskim wydania go także u nas?
mkolek81
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: piotrassss » pt 01.05.2015 8:09

1. Kiedy możemy się spodziewać drugiego integrala "Pasażerów Wiatru" ?
2. 17 czerwca ma trafić do sprzedaży ostatni 18-ty ARQ. Czy w tej sytuacji Egmont
rozważa wydanie ostatniego trzeciego SZEŚCIOTOMOWEGO integrala Arq jeszcze w tym roku ?
3. Czy kolekcje takie jak DC Deluxe, powiedzmy, że chodzi o kolekcje z segmentu premium,
nie mogłyby być wydawane w bardziej atrakcyjnej formie ? Na okładce właściwej,
pod obwolutą można przecież umieścić jakąś ciekawą grafikę, tak jak to zrobiliście
w "Kajtek i Koko w Kosmosie"
4. Czy rozważacie wydanie cyklu Cyann Bourgeona? Jeśli tak, to błagam tylko nie
w kolekcji SF miękką ze skrzydełkami...
5. Jakie wznowienia/reedycje planujecie w 2016 roku (Sambre? Cromwell Stone?) ?
6. Jak to możliwe, że zarówno Egmont jak i Hatchette wydają równocześnie te same komiksy (Thorgal, Asterix)?
7. Czy powrót do Blueberrego oznacza także możliwość kontynuacji Bouncera ?
8. Może warto zastanowić się nad kontynuacją przygód Giuseppe Bergmana ?
9. Proponuję wydanie dwóch integrali komiksu Wody Morteluny
10. Czy planujecie jakieś komiksy Andreasa na przyszły rok (Mobilis ?)
11. Czy są w planach wydawniczych kolejne serie LEO: Kenya / Namibia ?
12. Czy myślał już Pan nad wydaniem zbiorczym Hugo? Chciałbym zachęcić Pana do wydania integrala I zniechęcić do wydania zeszytów (które, gdyby wyszły to na pewno na lata zablokowałyby wydanie zbiorcze).
Mi (myślę, że nie tylko mi) chodzi o integral. Nie potrzebuję zeszytów, które cały czas są dostępne. Chcę się dowiedzieć czy Egmont jest skłonny wydać integral. Jeśli tak to byłoby super, ale jeśli Egmont myśli o zeszytach, to może lepiej zostawić Hugo innemu wydawcy, który wyda integral.
13. Czy w 2016 roku możliwe będzie wydanie komiksów Kajko i Kokosz w wydaniach zbiorczych ?
14. Czy rozważacie wejść na rynek z jakimś komiksem Tony-ego Sandovala ?
15. Niektóre komiksy wydane przez Egmont nie posiadają numeracji stron. Dlaczego?
Nawet jeżeli brak numerków w oryginalnym wydaniu, to przecież nie jest to żaden problem, aby je dodać.
Numeracja jest bardzo pomocna i może się przydać chociażby w przypadku ustalenia czy dany egzemplarz ma np: poprzestawiane strony.
Ostatnio zmieniony pt 08.05.2015 11:46 przez piotrassss, łącznie zmieniany 2 razy
piotrassss
Najemnik
Najemnik

Postautor: General75 » pt 01.05.2015 23:46

Czy przy okazji wydania Arq tom 3, będzie dodruk, wznowienie Arq tom 2?

Będą dodruki Sandman 3 Kraina Snów i Sandman 7 Ulotne życia?
Ostatnio zmieniony pn 01.06.2015 15:46 przez General75, łącznie zmieniany 1 raz
General75
Rycerz
Rycerz

Postautor: ramirez82 » pn 04.05.2015 12:47

1. W oczekiwaniu na kolejny, tym razem zbierający 3 tomy, integral Blueberry'ego, zapytam czy są już wstępne plany na przyszły rok z kolejnymi integralami? Zauważyłem w ostatnim czasie większe zainteresowanie tą serią, mam nadzieję, że przekłada się ono na większą sprzedaż i tym samym szczęśliwie doczekamy się zakończenia serii.

2. Może wydalibyście coś jeszcze z Dark Horse? Taki "Robocop Vs. The Terminator" Millera i Simonsa, "The Shaolin Cowboy" Darrowa, czy "The Black Beetle" mogłyby się u nas spodobać.

3. Czy Incala z oryginalnymi kolorami wciąż należy oczekiwać po Egmoncie, czy prędzej po nowym wydawnictwie, Scream Comics, które zaczyna publikować u nas komiksy z Humanoides?

4. Czy jest jakaś szansa na wydanie komiksu "Green Lantern/Green Arrow" i "Crisis On Infinite Earths" w ramach DC Deluxe, czy raczej nie rozważacie sięgania po tak wiekowe pozycje?

5. Wydacie drugą część "Batman: Ziemia Jeden"?

6. Skoro z komiksów Marvela stawiacie na bohaterów znanych i lubianych z ekranów, może Daredevil też powinien dostać swoją szansę? Serial, choć jeszcze nie miał u nas swojej premiery, już cieszy się dużym powodzeniem.

7. Czy zauważalne w ostatnim czasie większe zainteresowanie komiksem amerykańskim, zmienia coś w Waszym podejściu do... "Sagi o Potworze z bagien"? :)

8. Czy w miarę możliwości, jeśli oryginalne wydanie Deluxe Edition posiada na okładce pod obwolutą grafikę (jak np. The New Frontier), będziecie korzystać z tego rozwiązania? Mucha wydała w ten sposób "Sprawiedliwość" i trzeba przyznać, że prezentuje się to o wiele lepiej, niż czarne, płócienne okładki...

9. "Batman - Najlepsze opowieści", wiem że to było trzy lata temu, ale nie rozważylibyście wydania drugiej części?
Ostatnio zmieniony ndz 24.05.2015 18:33 przez ramirez82, łącznie zmieniany 5 razy
ramirez82
Rycerz
Rycerz

Postautor: silent.bob » wt 05.05.2015 12:03

1. Czy dokończycie Largo?
2. Kiedy dodruk 7 tomu Sandmana?
silent.bob
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Gazza » wt 05.05.2015 13:46

1. Czy w ramach DC Deluxe pojawi się cokolwiek o Green Lantern'ach?
2. Czy jest szansa na wznowienie kilku pozycji z DC m. in. Hush, Kingdome Come w formacie DC Deluxe?
3. Wieczna Wojna/Wolność - w dowolnej postaci (choć najlepiej - integralnej)?
4. Integrale "W poszukiwaniu Ptaka Czasu"? W USA niebawem będzie miało premierę takie fajne wydanie zbiorcze .....
Pozdrawiam
Gazza
Wędrowiec
Wędrowiec

Postautor: kokosz » czw 07.05.2015 23:00

[quote="silent.bob"]
2. Kiedy dodruk 7 tomu Sandmana?[/quote]

Chyba 3...

7 wciąż jest dostępny tu i ówdzie...

[quote="piotrassss"]
12. Czy przemyślał już Pan wydanie integrala Hugo? Wiem, że martwiłyby Pana wyniki sprzedaży integrala komiksu dla dzieci,
ale jeśli miałyby to być pojedyncze zeszyty,
to chyba nie warto, cały czas są dostępne i wtej sytuacji lepiej by było pozostawienie wydania integrala komuś innemu,
kto zadowoliłby się mniejszym nakładem (Ongrys?)
[/quote]

Nic nie rozumiem. Namawiasz Egmont na wydanie Hugo czy sugerujesz, żeby nie wydawali?
kokosz
Najemnik
Najemnik

Postautor: piotrassss » pt 08.05.2015 8:52

Przeczytaj raz jeszcze, to może zrozumiesz...
piotrassss
Najemnik
Najemnik

Postautor: kokosz » pt 08.05.2015 9:48

[quote="piotrassss"]Przeczytaj raz jeszcze, to może zrozumiesz...[/quote]

Przeczytałem to zdanie już kilka razy i nie sądzę, żeby kolejna próba dała jakieś nowe efekty. Piszesz Egmontowi, że nie warto i że lepiej pozostawić to innym, czyli chcesz go zniechęcić do wydawania Hugo, ale ja nic nie słyszałem, żeby Egmont ten komiks wydać chciał, więc nie widzę potrzeby, aby go zniechęcać. Stąd moja wątpliwość.

A twoja sugestia, że to wcale nie pytanie jest niejasne, tylko ja po prostu go nie zrozumiałem, jest delikatnie mówiąc, mało elegancka.
kokosz
Najemnik
Najemnik

Postautor: piotrassss » pt 08.05.2015 11:04

Przeczytaj JESZCZE RAZ, tym razem powoli.

Chcę zachęcić do wydania integrala I zniechęcić do wydania zeszytów (które, gdyby wyszły to na pewno na lata zablokowałyby wydanie zbiorcze).
Mi chodzi o integral. Nie potrzebuję zeszytów. Chcę się dowiedzieć czy Egmont jest skłonny wydać integral. Jeśli tak to niech wydaje, ale jeśli nie to niech zostawi to komuś innemu.

Czy teraz jest już jasne ?
piotrassss
Najemnik
Najemnik

Postautor: kokosz » pt 08.05.2015 11:22

[quote="piotrassss"]Przeczytaj JESZCZE RAZ, tym razem powoli.

Chcę zachęcić do wydania integrala I zniechęcić do wydania zeszytów (które, gdyby wyszły to na pewno na lata zablokowałyby wydanie zbiorcze).
Mi chodzi o integral. Nie potrzebuję zeszytów. Chcę się dowiedzieć czy Egmont jest skłonny wydać integral. Jeśli tak to niech wydaje, ale jeśli nie to niech zostawi to komuś innemu.

Czy teraz jest już jasne ?[/quote]

Owszem, dla mnie teraz już wszystko jest jasne. Oczywiście w pełni popieram takie stanowisko.

Jednocześnie sądzę, że to co napisałeś w pytaniu do Egmontu niewiele ma wspólnego z tym, co obecnie, jakże jasno i klarownie, wyjaśniłeś. EOT.

Pozdrawiam
kokosz
Najemnik
Najemnik

Postautor: vesol » pt 08.05.2015 16:35

Czy planują Państwo coś specjalnego do wydania w związku ze zbliżającym się komiksem numer 1000 ?
vesol
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: arczi_ancymon » sob 09.05.2015 22:34

Kiedy zostaną wysłane pytania z tej tury?
arczi_ancymon
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: Piter » ndz 10.05.2015 7:39

Witam.
1. Czy po zakończeniu wznowienia Sandmana, możemy spodziewać się również wydania Śmierci w twardej oprawie?
2. Czy jest szansa na wznowienia: Świata Edeny, Białego Lamy oraz Towarzyszy zmierzchu?
3. Jak co turę powrócę pełen nadziei pytam o kontynuację Sagi o potworze z bagien lub Top 10...
4. ...ewentualnie czy są w planach jakieś inne pozycje Alana Moora?
5. Czy możemy spodziewać się Przyjdź Królestwo w ramach DC Deluxe w przyszłym roku?
6. Jakich pozycji poza Baśniami możemy spodziewać się od Vertigo w przyszłym roku?
Pozdrawiam
Piter
Pustelnik
Pustelnik

Postautor: silent.bob » ndz 10.05.2015 15:53

[quote="kokosz"][quote="silent.bob"]
2. Kiedy dodruk 7 tomu Sandmana?[/quote]

Chyba 3...

7 wciąż jest dostępny tu i ówdzie...
[/quote]

Tzn gdzie? Tylko nie pisz, że na allegro.
Konkretne namiary.
silent.bob
Pustelnik
Pustelnik

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi