dd1

Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2011 ----

----

dd

Imprezy, filmy, gry, książki, pacynki i wszystko inne, co wiąże się tak czy inaczej z komiksem

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Czy jeździcie na konwenty "ogólne", nie będące imprezami o tematyce komiksowej?

Czas głosowania minął pt 04.11.2011 18:53

Pewnie
1
20%
Nie
4
80%
W ogóle nie jeżdżę na konwenty i festiwale
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 5

Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon 2011

Postautor: failguard » pn 05.09.2011 18:53

Hej forumowicze,

Nazywam się Magda i piszę do Was w imieniu organizatorów Festiwalu Gier i Fantastyki "Copernicon 2011", który będzie się odbywał w Toruniu w dniach 14-16 października 2011 r. Jako osoba odpowiedzialna za blok literacko-komiksowy, chciałabym przekazać wam kilka słów na temat Coperniconu i zaprosić was do przybycia i zgłoszenia swoich punktów programu.

Festiwal Gier i Fantastyki "Copernicon 2011" jest ogólnopolskim spotkaniem fanów gier planszowych, komputerowych, karcianych, fabularnych, a także zlotem fanów literatury fantastycznej z całej Polski. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w ubiegłym roku i zgromadziła ponad 700 uczestników. Odbyło się ponad 40 prelekcji, prawie 30 LARPów i Jeepformów, wiele konkursów i warsztatów, pokazy walk rycerskich i przyrządzania sushi, a także premiery dwóch powieści (Jarosław Błotny „Wergeld Królów”, Anna Brzezińska „Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny”). Z dodatkowych atrakcji przygotowaliśmy dwa wieczory koncertów, grę miejską i pochód ulicami starówki.

Tegoroczny Copernicon zapowiada się naprawdę genialnie. Będą koncerty, będzie przedpremiera książki Mai Lidii Kossakowskiej, będą goście, w tym Andrzej Sapkowski, będzie niesamowicie rozbudowany blok LARPowo-RPGowy, meta-gra festiwalowa Alchemia, blok popularno-naukowy z prawdziwymi naukowcami, i wiele konkursów, w których wygrać będzie można Koperniki - festiwalową walutę, za którą kupicie książki, gry i gadżety w konwentowym sklepiku - a także wiele więcej atrakcji, o których możecie przeczytać na oficjalnej stronie www.copernicon.pl i naszym kanale na facebooku.
Ale festiwal nie będzie kompletny, dopóki i wy nie zgłosicie swoich punktów programu.

Potrzebujemy punktów programu zgłoszonych od ludzi z zewnątrz. Od was. Chcemy, żebyście zaproponowali nam swoje prelekcje, konkursy, panele i warsztaty - oczywiście związane z komiksami. Wiem, że jesteście w stanie zgłosić wiele ciekawych punktów programu i mamy nadzieję, że możemy na was liczyć. Tym bardziej, że wiąże się to z pewnymi korzyściami: za każdą godzinę prelekcji, którą poprowadzicie na Coperniconie możecie liczyć na 5 PLN zniżki, zrobienie jednego LARPa to aż 15 PLN zniżki, a zniżki sumują się aż do 20 PLN, co znaczy, że robiąc odpowiednią ilość punktów programu wjedziecie na Copernicon za jedyne 10 złotych!

Z niecierpliwością czekam na wasz odzew. Mam nadzieję, że dzięki naszym staraniom i waszym punktom programu tegoroczny Copernicon będzie jeszcze lepszy, ciekawszy i że wszyscy będziemy mieli co wspominać.


W razie jakichkolwiek pytań, piszcie tutaj, lub bezpośrednio na mój adres mailowy: failguard at o2.pl
failguard
Pustelnik
Pustelnik
 
Posty: 1
Rejestracja: pn 05.09.2011 18:47

Wróć do Okolice komiksu

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

cron