dd1

Może być źle - knury z ZSL atakują - koniec tanich komiksów? ----

----

dd

...przemyślenia, refleksje, obserwacje i wszystko co przyjdzie Wam tylko do głowy. Także oferty kupna, sprzedaży i wymiany komiksów.

Moderatorzy: ljc, charlie_cherry

Może być źle - knury z ZSL atakują - koniec tanich komiksów?

Postautor: soplic » ndz 12.04.2015 9:26

"Wydawca i importer przed wprowadzeniem książki do obrotu będą zobowiązani do ustalenia jej jednolitej ceny, która ma obowiązywać wszystkich sprzedawców końcowych: księgarzy, księgarnie sieciowe, sklepy wielobranżowe, kioski itp., w tym handlujące w internecie.

Taki pomysł zakłada wniesiony do Sejmu projekt ustawy o książce. Wnioskodawcą jest PSL, a współautorem dokumentu - Polska Izba Książki. Uregulowanie rynku ma pomóc przetrwać małym księgarniom, którym trudno konkurować z dużymi firmami. Chodzi też o to, by w tym zakresie upodobnić polskie ustawodawstwo do prawa innych unijnych krajów.

Jednakowa cena miałaby obowiązywać przez 12 miesięcy od końca miesiąca, w którym wprowadzono książkę do obrotu. Byłaby też - tak jak informacja o roku i miesiącu wydania - trwale umieszczana na egzemplarzu lub zamieszczana w internetowym katalogu wydawcy. Po upływie połowy 12-miesięcznego okresu wydawca i importer byliby uprawnieni do wycofania całego nakładu z rynku i ustalenia nowej sztywnej ceny na pozostały czas do upływu roku."

Taki oto mają pomysł wieśniaki z ZSL - ich żelazny elektorat zapewne nie czyta, więc nic ich to nie kosztuje, normalnie krew człowieka zalewa - rządzą nami najgorsze szumowiny... Nie ma dziedziny życia do której by nie chcieli by się wpieprzyć by ją zgnoić.
soplic
Wojownik
Wojownik
 
Posty: 191
Rejestracja: pt 06.06.2014 9:18

Wróć do O komiksach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość